AREN GAIDEN

1. listopadu 2009 v 0:21 | Embra a Michiyo |  AREN GAIDEN

AREN GAIDEN 

shinzui.blog.cz
ZROZENÍ VLKA
Tento příběh je o začátku jednoho chlapce, který se narodil jako nejstarší syn velitele klanu Siakhi a proto na něj byli už od narození kladeny velké nároky na jeho výchovu a trénink, tím však Aren přicházel o důležité věci jako lásku, přátelství, ale i dětství a vše co s ním bylo spojeno. Proto se Aren upnul ke svému vlkovi s, kterým trávil co nejvíce času a Eronn, jeho vlk se pro Arena stal jakou si polovinou jeho těla i duše... Jak se vyvíjel příběh Arena Siakhi a jaký život mu byl nachystán, kvůli jeho osudu, který mu určil jeho klan.

_________________________________

VLČÍ VYTÍ

Vlčí vytí navazuje na Zrození vlka. Tato část vypráví o strastech a útrapách, které na Arena čekali v období jeho dospívání. Aren stále zůstával pod dohledem svého otce a neustále trénoval, aby se stal silným Shinobi klanu Siakhi. Mezitím mu pod rukama utíkal jeho život ! Přišla smrt, která mu vzala někoho velmi cenného. Musel opustit svojí rodinu a byl vyštván z vesnice. Jaké překážky tedy na Arena čekali, že se z Arena Siakhi stal Aren Meadro...

_________________________________

NOVÁ CESTA

Aren je na dalším začátku, nýbrž nachází ne jen útočiště, ale i novou rodinu ve Fuwa. Proč, ale po nějakém čase opustí přátele a lásku a navrátí se nazpět domů? A co ho tam čeká?
není nijak jednoduchá, dostává se do nového týmu, kde se střetne se starými známými, kteří mu začínají dělat problémy. Jediným jeho světlem a nadějí v jeho životě je ledový motýl...ona dívka !

shinzui.tk

AREN MEADRO 

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama