ICHIGO GAIDEN

7. listopadu 2009 v 16:01 | Embra a Michiyo |  ICHIGO GAIDEN

ICHIGO GAIDEN

shinzui.blog.cz
POKREVNÍ POUTA

Prvorozený ve vážené rodině Tori. Už od malička mu jsou předkládány požadavky pro budoucí cestu shinobi, i tak ale Ichigo prožívá spokojené dětství. Po boku své rodiny a přátel rozvíjí svoje schopnosti, od nich se rozvíjí povaha, stejně chladná jako jeho podstata. Stále si však Ichigo uchovává malý kousek v srdci, který dokáže cítit.

Komu se ale může pravý Ichigo zjevit a komu zůstává utajený?

_________________________________

ZRÁDCOVA CESTA

Pomíjí dětství a přichází první hluboké rány. Ichigo přechází od dítěte rovnou k dospělosti, musí se postavit do čela rodiny a dokázat všem, že je schopný natolik, kolik do něho vložili rodiče nadějí. Pod nohy mu jsou však neustále házeny klacky a Ichigo se dostává na rozcestí, kdy si musí zvolit. Přichází nejtěžší rozhodnutí a z nadějné zbraně se stává ztracený ninja. Nachází čas jít zase dál a z Ichiga se stává samotář.
Jaká je cesta člověka, který zradí svůj klan?

_________________________________

NOVÝ ÚSVIT

Nic není takové, jaké se zdá a Ichigova cesta pomalu dostává nový spád. Náhle už není jenom sám, společnost mu dělá divoká dívka, jejíž osobnost je i pro něho složitá. Není však jediná, koho Ichigo na svých cestách potkává. Ichigo však nachází kromě lidí i skutečnosti, na které neměl nikdy přijít. Kolik překvapivých zjištění může člověk nalézt při svém toulání a dokážou vůbec zacloumat chladným ledem ... A ke všemu je tu pořád ona!

shinzui.tk

ICHIGO TORI

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama