MIYA GAIDEN

7. listopadu 2009 v 15:44 | Embra a Michiyo |  MIYA GAIDEN

MIYA GAIDEN

shinzui.blog.cz
NOVÁ KREV

Každý nový zrod v klanu Tori je vítanou posilou do bojovné jednotky. Nezáleží, zda jde o chlapce či dívku, tady se nedělají rozdíly. Z každého dítěte vyroste silný shinobi, stejně jako z malé dívenky, která se objeví jako druhorozená na světě. Ale i dětství takového dítěte může být šťastné, je - li obklopené milující rodinou a tak může z malé Miyi vyrůst milé stvoření s veselým úsměvem na rtech.

Jakou budoucnost má ale dívka z ledového klanu, která nechce být shinobi?_________________________________


MOTÝLÍ PRACH

Z Nové krve vyrosta křehká dívka a ze šťastného dětství se stává strastiplné dospívání. Miya pomalu přichází o všechno, na čem jí záleží. Rodina, přátelé a náhle se všechno obrací kolem ní. Ze všech stran se na ní tlačí konečné rozhodnutí. Zahodit svoje sny a nebo v jejich stopách dále jít. Musí se rozhodnout, kterou cestou jít, zda zůstat věrná bratrovi nebo svému přesvědčení. Jak těžké může být přežívat mezi nenávistí a pohrdáním pro malou Miyu ...

_________________________________

ROZLET MOTÝLA

Přetrpěla Akademii a rozhodla se vyletět z hnízda. Miya si zvolila směr svojí cesty a ta jí neomylně vedla z rodné vesnice daleko na jih, kde se nachází protiklad její domoviny. Dětské sny musely pryč, na jejich místo nastoupily cíle, které Miya musí za každou splnit. A to zřejmě může jenom v cizí vesnici v týmu naprosto cizích lidí, kteří o její minulosti nevědí nic. Na pohled jejímu vzrůstu nebrání nic, o kolik si však může polepšit někdo tak odlišný svými schopnostmi mezi nimi? Minulost se neochvějně vrací s dalšími údery a v životě Miyi hoří už jen ten jediný neuhasínající plamen ... Plamen vlka.

shinzui.tk

MIYA TORI

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama