3. kapitola

30. července 2010 v 22:52 | Embra a Michiyo

Li

Bělovláska se po dlouhé koupeli dotáhla do své ložnice, která byla vymalovaná extravagantní rudou barvou, a usadila se na okraj prostorné postele. Byla velmi ráda, že Miya dorazila do Tokia a že si tu nebude připadat zase tak sama. Sice ve stejném městě bydlel i její bratr Kiryu, ale pro Mionn byl Kiryu pomaličku už skoro cizí osoba. Moc často ho nevídala a když měla konečně tu možnost, tak se s ním bavila jen o práci.
Lehce si povzdechla, pomaličku vstala a došla k oknu. Její pohled dopadl na skleněnou tabulku, kterou pokrývaly kapky deště.
Bylo to jako tu noc ... Tu noc, kterou si připadala konečně šťastná.

Celá její cesta štěstí, kterou Mionn prošla v určitém období, začala jednoho dne ve fotografickém atelieru, kde se s ním Mionn poprvé setkala. S mužem, který vyplnil z velké části její srdce a dokázal v ní rozpálit vášnivé pocity.

,,Ještě dvě spony a bude to hotové. Máš úžasné vlasy Mionn. Už dlouho jsem nepracovala s takovou kvalitou," pročesávala žena ve středním věku dlouhé bílé lokny, občas šmikla sem tam nůžkami a nakonec je připevnila do rozvlátého účesu, který jí vyčesala na temeni hlavy. Přáním fotografa bylo odkrytí jejího krku a zdůraznění obličeje, ačkoliv při focení spodního prádla šlo spíše o ten spodek.
"Děkuji." hlesla bělovláska a zadívala se do zrcadla před sebou. Její obličej pohrával štěstím, Mionn se konečně povedlo vybojovat si místo na focení luxusního spodního prádla.
Někde uvnitř možná byla trochu nesvá, protože na tomhle focení záležel další posun její kariéry a navíc nikdy nestála jen tak skoro nahá před objektivem. Možná ještě více jí děsilo to, že má fotit prádlo s dalším modelem, který s ní vytvoří pár.
I když na druhou stranu se ve skvostném a dost sexistickém prádelku cítila jako bohyně a byla ochotná do tohoto focení dát cokoliv.

,,Tak kde to tvázne?! Shiryo, pust jí sem už konečně! Potřebuju fotit!" Ozval se okamžik na to křik z ateliéru. Značně netrpělivý a excentricky vypadající muž s cigaretou v koutku rtů neustále seřizoval nespočet fotaparátů, které se povalovaly všude kolem. Nevěděl, koho to vlastně bude fotit, alespoň co se týkalo dámské polovičky, to na jeho nervozitě jenom přidávalo. Neměl rád překvapení a nestál o nějakou vyjevenou holku, které bude muset neustále říkat, aby se usmívala na objektiv a držela hlavu nahoře.
,,Už jde, Nobu! Dej si cigaretu a neotravuj!" Houkla na něho Shiryo zpoza rohu, za kterou měla své kosmetické stolky a protočila s povzdechnutím oči. Její šéf byl příšerný, pokud šlo o čekání, jako fotograf byl ale jeden z nejlepších.
Stočila pohled k nachystané Mionn, oblečené jen v průhledném župánku, obdařila jí přitom příjemným úsměvem.
,,Tak, jsi a zůstaň v klidu. Nobu je sice nervák, ale s jeho fotkami tě skoro nikde neodmítnou," mrkla povzbudivě na ní.
"Děkuji," hlesla ještě jednou Mionn a seskočila ze židle, na které seděla. Ihned poté zamířila do ateliéru k fotografovi.
Přišlo jí podivné, že její partner na focení tu ještě nebyl, ale nechalo to být. Třeba si na něm pak fotograf smlsne a aspoň se nebude vozit po ní.
,,Postav se na plac a snaž se uvolnit. Křečovité modelky jsou na nic," zabručel k ní Nobu, aniž by na ní vůbec pohlédl. Právě se zabral do studování jednoho ze svých oblíbených fotoaparátů, a tak sotva vnímal, že byl někdo v místnosti s ním.
Mionn pokývla hlavou a postavila se na místo před objektivy. Vlastně si připadala docela dobře... Možná až moc. Vždycky se ráda fotila, a tak ,když teď stále v centru zájmu tolika foťáků, si připadala dobře. Byla uvoněná a navíc měla na tváři nenucený, ale příjemný úsměv.
Nobu k ní po chvíli konečně zvedl oči. To, co uviděl před sebou, ho však překvapilo.
Viděl a nafotil toho už spousty, stejně tak čekal, že mu z agentury pošlou něco pořádného ... Mionn byla však terno.
Nobu měl vždy rád neotřelost a něco nového, zástupy stejně vypadajících dívek ho ubíjely, na Mionn ale nebylo podobného zhola nic. Byla jinak stavěná, měla nádherný obličej a díky bělostným vlasům skutečně vynikala. Nobu mohl s naprostým klidem říci, že jí byl uchvácený, právě proto odložil foťák do strany a vykročil přímo k ní. Pomalými kroky jí pak začal kolem dokola obcházet a prohlížet si jí ze všech stran.

Tak tohle bych vážně nečekal ..." Zastavil se nakonec naproti ní, světle hnědé oči upřel do jejích.
,,Agentura se pro jednou zase vytáhla," pokývnul hlavou uznale do strany, volnými kroky se vrátil na svojí pozici a chopil se jednoho přístroje. Objektivem namířil přímo na Mionn.
,,Tak mi ukaž, co v tobě je ..."
"Arigato, shishou." Zdvořile kývla Mionn.
Na výzvu fotografa Mionn reagovala přirozeným úsměvem, který pokračoval i po zbytek další focení, i když bělovláska dokázala namísto roztomilého úsměvu vykouzlit zákeřný nebo svůdný, skoro až sexistický pohled, kterému by podlehl nejeden muž.
Její pohyby a pózy byly neotřelé, ale elegantní a protože to přeci jen bylo trochu lehčí prádlo, Mionn nezapomněla na vášnivost, dravost a sexualitu, která byla cítit z jejího vystupování před fotoaparátem. Nobu z ní byl naprosto nadšený.
Už dlouhou dobu neměl před objektivem tak kvalitní modelku, jakou byla právě Mionn. Při jejím focení se dostal do takového zápalu, že dokonce zapomněl kouřit, což bylo velkou němou poklonou, o které věděla jen přihlížející Shiryo. Nevzpomněl si ani na čas a fakt, že Li tam měl už dávno být.

,,Skvěle, Mionn. Jsi vážně úžasná," zadíval se Nobu na display svého foťáku, kam udělal nejméně dvoustou fotku během půl hodiny.
,,Teď si chvíli odpočiň, proberu zatím, co jsme nafotili a nepovedené fotky smažu," zamával na ní rukou v lehkém gestu zaujatý překlikáváním fotek prozatím jen digitální formy. Neodtrhlo ho od toho ani prásknutí dveří s několika klapavými kroky, s čímž se v ateliéru objevil poměrně vysoký, štíhlý a povýšeně vyhlížející mladík s havraními vlasy i oči.
"Dobře," kývla Mionn hlavou, sáhla po svém župánku, který předtím měla, a přetáhla si ho přes ramena. Až teprve po chvilce si povšimnula onoho dobře vypadajícího mladíka, který se tam objevil. Mionn ho znala, ne osobně, ale z modních časopisů a přehlídek. Byl to jeden z předních špičkových modelů, které Mionn obdivovala, ale neměla nutkání k němu přiskočit a hned ho obletovat jako poblázněná fanynka. Raději zamířila ke stoličce, na kterou se usadila a rukou hrábla po vodě, aby se mohla napít.
Mladík si jí však téměř kamžitě všiml.
Jakmile se k ní dostal, jeho pohled. pomalým pohybem očí jí se zájmem celou přejel a v obličeji se mu roztáhlo mírné pousmání. Udělal další dva dlouhé kroky, s čímž se zastavil jen kousek od ní.
,,To s tebou tu mám ... fotit ... ? Vědět to předtím, přišel bych snad i dřív ..." Sjel celou Mionn ještě jednou pohledem, tentokrát z větší blízkosti. Líbila se mu, nevypadala tak tuctově jako většina holek, se kterými občas musel fotit. Tahle se mu ale dost zamlouvala, což bylo poznat na i na jeho zajiskření v oku.
"Ohayo," hlesla Mionn a pokývla hlavou, nechávala si však odtažitý tón v hlase. Nechtěla, aby si vedle něho připadala jako podřadná modelka.
,,Hmmm ... Studená. Aspoň nějaký kloudný rozdíl od všech těch pipin," pokývl Li spkojeně hlavou, v obličeji mu neustále pohrávalo letmé pousmání, které pro většinu dívek působila sexy rošťáckým dojmem.
,,Buď budeš profesionálka nebo chladná potvora. To je příjemný dárek od agentury," prohodil k Mionn s určitým podtextem, bez dalšího rozvádění do detailů ze sebe však stáhnul koženou bundu a s přehozením přes rameno zamířil za stěnu, aby se svěřil do péče už čekající Shiryo. Před zmizením se však ještě krátce na Mionn při otočení podíval.
Až doteď ho dnešní focení vůbec nezajímalo, v tenhle moment ale neznal nic, co by ho odtamtud dostalo dřív než po skončení focení.
Bělovláska na to nic neřekla a jen mlčela, na chvilku i sklopila hlavu k zemi a jen vyčkávala.
"Kso, ten mi tak ještě chyběl. Neustále do mě bude rýpat." Poznamenala Mionn pro sebe a lehce si oddechla.
Ale bylo už třeba přežít focení, a pak se od toho náfuky vzdálí a už ho třeba nikdy na živo nepotká.
Seskočila ze stoličky a vyčkávala do té doby, než se Li nebo fotograf nevrátí.
Za půl hodiny už všichni stáli přichystaní na place.

,,Dobře, vy dva. Teď si k sobě stoupněte a ukažte mi pořádný zamilovaný pár. Chci vidět lásku, vášeň, dravoust, touhu i zlost a majetnickost! Všechno, co do správně živočišného vztahu a sexu patří!" Ukázal Nobu na oba své modely energicky prstem, urychleně se pak chopil foťáku a postavil na ně hledáček.
,,Tak dělejte! Dokažte, že za ty peníze stojíte!" Netrpělivě je popohnal. Li se nad jeho pokyny ušklíbl, bez mrknutí oka však sáhl po Mionn a za pas si jí jediným tahem přimáčknul přímo na sebe. Upřeně se jí přitom zadíval do očí.
,,Uvidíme, jaká dračice umíš být ..." Promluvil k ní tiše s jistou melodičností v hlase.
Mionn zvedla ke svému partnerovi oči a lehce na něj zavrčela. Nelíbilo se jí, že na ní takhle sahal bez jejího souhlasu, ale bylo to jen krátké zavrčení, kterým Mionn chtěla naznačit, ať si na ní dává pozor. Ihned se však natiskla k Limu a lehce sadisticky a možná i vášnivě ho hlodla. V očích se jí značil potutelný výraz.
Limu se v obličeji zobrazil zákeřný pohled, její kousnutí bral jako výzvu k provokacím. Po celu dobu jejich pózování se tak nepřestával kolem Mionn motat, dráždit jí nejrůzněji mířenými doteky a sledovat ji s neskrývaným zaujetím. Pro zasvěceného to tak mohlo svým způsobem připomínat jakýsi boj, Nobu byl však nadmíru spokojený.
Pobíhal kolem nich, v rukách se mu střídaly nejrůznější fotoaparáty a fotil je ze všech nejmožnějších úhlů i stran. Jediná Shiryo, která postávala stranou od nich, se celým tím divadlem nadmíru bavila.
Už si zvykla, že Li je temperamentní a nevynechá příležitost, aby mohl někoho vyprovokovat nebo svádět, to jí šlo ale spíše na nervy. Neměla ráda promiskuitní lidi, ke všemu Li byl značně arogantní, ačkoliv nebyl zlý a uměl být k lidem pozorný. Měla tak k němu spíše osobní averzi za to, kolik dívek dokázal svým provokováním rozplakat.
Po chvilce Mionn už ani nebrala Liho útoky nějak vážně a možná ve skrytu duše se tím i bavila, jak se jí neustále snažil vyprovokovat. Oplácela mu jeho jízlivosti, ale přitom se snažila udžet profesionální postoj a odstup. Její pózy byly ještě lepší než předtím, stejně jako její výraz v obličeji. Ona sama byla nadmíru spokojená s focením a když jim Nobu oznámil konec, tak si Mionn lehce oddychla, ale děkovala i za takovou šanci jako bylo její první focení.

S posledním cvaknutím foťáku přeběhl po Liho obličeji i poslední jízlivý úšklebek. Jakmile bylo po focení, jakoby náhle ztratil zájem nebo to celé bylo jen hrané kvůli focení a on se bez jediného slova či pozastavení odebral ke kosmetickému stolku za záštitou, kde se začal sám odličovat. Neměl rád příliš make-upu v obličeji, který mu tam vždy kvůli focení naplácali, pokaždé si ho tak hned potom šel sám setřít. O to, co dělá Mionn, nejevil sebemenší známku zvědavosti.
Bělovláska zamířila ke svým věcem a poměrně rychle se začala oblékat do svého oblečení. Neměla důvod, proč na něco čekat, a docela se tešila domů do teplé vody.
"Arigato Nobu - sama, arigato Shiryo - sama." Poděkovala s poklonou zdvořile, s úsměvem se s nimi rozloučila a co nejrychleji zmizela z atelieru. Ani neviděla důvod, proč se loučit s Liem. On jí ani nepozdravil, a tak nečekala ani to, že by se s ní rozloučil.
Sotva se však dostala ven na chodník, něčí dlaň na jejím lokti jí zastavila.
,,Kam tak spěcháš, hm? Obvykle se po focení ještě zůstává v ateliéru a vybírají se ty nejlepší kousky," ozval se jí hned vedle ucha Li, když se k ní sklonil.
"To dělají jen velké hvězdy, že kecají fotografům do jejich práce. A já mezi takové hvězdy nepatřím." Trhla sebou Mionn, aby se dostala dál od Liho.
"Takže sbohem," poznamenala a pokračovala dál po chodníku směrem k metru.
Li jí však několika dlouhými kroky poměrně snadno dohnal. Pozvolna se jí přiřadil po boku a kráčel vedle ní.
,,A nepatříš ani mezi hvězdy, co jezdí autem, hm?" Stočil k ní do koutku očí panenky.
Natočila hlavu k Limu.
"Jestli se chceš posmívat, tak vypadni, než ti natáhnu jednu ránu." Sladce podotknula Mionn a pousmála se na něj, i když to byla jen její jízlivost. Přidala lehce do kroku a doufala, že Li už zmizí.
,,Mňau ..." Oplatil jí Li s pobaveným výrazem ve tváři její jízlivost, stejným způsobem jako předtím jí přitom dohnal.
,,Ty máš ale naspěch. Někdo tě snad doma čeká?" Otázal se až s překvapivě neskrývaným zájmem.
"Ne, doma mě čeká jen teplá koupel a pak měkká a prostorná postel." Podotkla bělovláska a lehce si zívla.
"I kdybych čekala, tobě do toho nic není." Dloubla do něj prstem a začala pomaličku scházet chodiště do metra.
Li jí však už na druhém schodě zastavil stejně tak jako předtím.
,,Jestli to na tebe není moc nóbl, svezu tě. Parkuju hned před ateliérem," pohodil hlavou někam za sebe.
Zastavila se a zadívala se na Lina.
Nevěděla proč, ale pomaličku pokývla hlavou.
"Dobře," hlesla a opět si zívla. Možná to bylo vyčerpáním, že Mionn souhlasila, aby jí Li odvezl.
,,Hmm ... Nakonec nebudeš tak nevrlá," přejel mu po obličeji krátký, potěšený úsměv. S ladným otočením na prvním schodě se otočil ke schodišti zády a nastavil Mionn ruku jako gentlamanské gesto. Sám to ale bral jako něco, co dělával dost často, pokud byl ve společnosti.
,,To mi ale budeš muset říct, kde bydlíš ..." Otočil na ní svůj obličej, když vykročil nazpátky.

Mionn si tehdy nechtěla připustit, že v ní Li zanechal nějaké známky pocitů, ale i když se přesvědčovala o tom, že jí příjde nafintěný a hlavně jako strašný idiot, tak na něj nedokázala zapomenout. Myslela na něj každý den, neustále ...
A konečně se jí po dvou měsících naskytla příležitost ho opět vidět. Čím více Mionn a Li byli spolu, tím více bělovláska cítila jakousi vášeň toho muže mít a i když jí Li opětoval maličkými dárečkami a jinými pozornostmi, tak ho odmítala až do jednoho večera, kdy svolila a pozvala ho k sobě do bytu.

Tehdejšího večera se konala jedna z nejvýznamějších modních přehlídek, kterých si Mionn účastila a k její radosti, ale i částečné nespokojenosti, se na té přehlídce objevil i Li, který byl největší hvězdou večera, zvláště ze strany žen.
Bělovláska se to sice snažila dusit v sobě, ale nelíbilo se jí, jak se každá dívka lepila na Liho a vyprávěla ostatním, jak ho neskonale miluje a že brzy právě ona bude jeho přítelkyní. Právě tohle stupidní tlachání ostatních modelek Mionn vytáčelo! I přes to se snažila chovat jako profesionálka a po celý večer si Liho ani nevšimla, vyhýbala se mu a ani se na něj nedívala. To však bylo složité, když se několikrát objevil na molu hned vedle ní.
Teprve až po skončení show se Mionn začala o Liho zajímat. Poměrně dobře se s ním dalo mluvit, nebo to tak Mionn přišlo. Jejich rozhovor by však byl možná o něco uvolněnější, kdyby pořád okolo Liho nestál zástup fanynek, a tak se Mionn rozhodla pozvat Liho domů.

Ani nevěděla, jak rychle utekla cesta z místa konání modní přehlídky k ní domů. Mlčky došla až ke svému bytu, otevřela dveře a stoupla si na stranu s vybídnutím Liho, aby vstoupil. Černovlasý mladík vstoupil bez jediného zaváhání.
Hned u dveří se vzul a bez vyzvání pokračoval dál do bytu, dokud nenarazil na obývací pokoj, kde se automaticky svezl na pohodlnou pohovku. Černými oči si pak pomalu prohlédl celou místnost.
,,To není špatné. Máš docela vkus," poznamenal pochvalně k Mionn a dlaní poplácal vedle sebe, když se objevila poblíž. Bělovláska lehce děkovně pokývla hlavou a zadívala se na Liho.
"Dáš? Dáš si něco k pití?" Otázala se ho a přešla z obývacího pokoje do kuchyně.
,,Jestli máš červené víno, nepohrdnu," pokývl Li hlavou a spokojeně se na pohovce rozvalil.
"Jistě," kývla Mionn hlavou, i když spíše pro sebe, a vzala lahev vína a dvě skleničky.
,,Trvalo ti dost dlouho, než ses odhodlala mě sem pustit," houkl Li směrem ke kuchyni s pobaveným úsměvem ve tváři. Mionn jeho poznámku o pozvání jen tak přešla a raději mu nalila červené víno.
"Tys mě třeba nikdy k sobě nepozval." Opáčila a nalila i sobě.
Li se automaticky natáhl po skleničce, po obličeji mu přitom přeběhl tajemný úsměv.
,,A by jsi přišla, kdybych tě pozval?" Zeptal se se zájmem.
"Až to zkusíš, tak dostaneš svou odpověď." Spokojeně se Mionn opřela o pohodlnou sedačku a napila se lehce vína.
Dnešní přehlídka byla úžasná a v Mionn doznívaly ještě všechny ty euforické pocity toho, že se jí vydařilo dostat se právě do tak uznávané společnosti. Li se nad její odpovědí lehce poušklíbl, opřel se zády o pohovku a krátce se napil.
,,Tak dobrá. Ráno odlétám kvůli focení, vrátím se příští týden. Takže v sobotu večer večeře u mne?" Nabídl Mionn jen tak.
"Em? V sobotu?" Zamyslela se Mionn a zadívala se na svou sklenku.
"V sobotu mám s Miwako fotit nějakou kolekci šperků a nevím, jak dlouho se tam zdržím," hlesla.
,,Neučil jsem hodinu," poznamenal Li s potměšilým úsměvem.
,,Přijít můžeš kdykoliv. Nechodím spát brzy."
"Hm," prohrábla si pramen bílých vlasů, který jí spadal přes rameno.
"Přijdu tedy, ale nevím, kdy to bude." Kývla hlavou a usrkla trochu vína. Li se spokojeným úsměvem přikývl na souhlas.
,,Fajn. Když máme tohle za sebou ..." Odložil prázdnou sklenku na stolek před ním a s nahnutím k Mionn si jí jediným pohybem přitáhl blíž. ,,Můžeme se věnovat příjemnějším věcem."
Černými oči přejel po jejím hezkém obličeji, ruce ale stále nechával na jejích bocích, za které si jí nakonec vytáhl až na klín.
,,Nebo má naše princezna nějaké protesty?"
"Co? Co myslíš?" Vypoulela Mionn na Liho své temně modré oči. Věděla o co asi Limu jde, ale onen dotaz z ní vypadl dříve, než se mohla nad tím zamyslet.
,,Hm ... Ale nic," zakroutil Li lehce hlavou a rozhlédl se krátce po místnosti. Následně své paže obtočil pevně kolem těla Mionn a vytáhl se i s ní na nohy.
,,Kde tu máš ložnici?"
"Tam," ukázala Mionn prstem ke dveřím, ale až po chvíli se zeptala: "Proč? Proč vlastně?"
Li se nad její otázkou pobaveně zasmál, vykročil přitom okamžitě směrem, který mu ukázala.

,,Jsi vážně tak naivní, nebo to jen tak děláš, protože to umí zapůsobit se tvojí vizáží?" Otázal se jí, když i s ní dopadl na prostornou postel a na lokti se zapřel nad ní.
"Já nejsem naivní, baka." Rozčílila se Mionn automaticky a dloubla do něho.
,,Když to říkáš ..." Odpověděl Li s pobaveným úsměvem. V těsném okamžiku poté se však jeho rty dotkly Mionnina hebkého krku, po kterém lehce sjely. Mionn se po Liho útoku lehce otřásla.
"Nejsem naivní," poznamenala po chvilce, její hlas už však nebyl tak rázný a pevný, ale stejně jako ona se mírně třásl.
,,Hmm ..." Broukl Li pouze na odpověď, dvěma prsty poodhrnul šaty z jejího ramene a klouzal svými rty dále po jejím těle.
"Em... Li," zachvěla se Mionn o něco znatelněji. "Tohle, tohle bychom ale neměli."
,,Ne," zvedl Li hlavu od její klíční kosti a dlaní jí překryl rty.
,,Tohle bychom neměli," poznamenal na její protesty, pomalu pak sjel dlaní z její pusy a dříve, než by snad mohla vyloudit další námitky, jí skrz rty prošel svým jazykem ve vášnivém polibku. Volnou paži přitom podstrčil pod ní a s prudkým přetočením se na posteli si vyměnil s Mionn pozice. Okamžitě se však vytáhl do sedu k ní, rukou jí pevně sevřel na svém klíně a druhou prohrábl dlouhé, bělostné vlasy, mezi které vjel prsty.
"Em," zahučela Mionn a jen zatřepala lehce hlavou na protest.
Nemohla skoro nic, Li jí držel pevně, alespoň tedy svými dlaněmi zatlačila na jeho hruď, aby ho dostalo od sebe.
Li o něco povolil své sevření, aby se mohla odtáhnout na vzdálenost několika málo centimetrů, v obličeji mu však pohrával rozdivočený výraz.
,,Copak, princezno. Snad se mě nebojíš?" Přejel jí hřbetem prstů lehce přes vlasy, které rámovaly její obličej, pokračoval s nimi přes látku rudých šatů až ke stehni, po kterém jí dlaní pohladil a důrazně jej stiskl.
"Tohle, ale-" začala Mionn odporovat, po okmažiku se však zarazila.
"Nebojím! Proč bych se tě měla bát, takového baka jako jsi ty!" Opáčila rázně.
,,To já nevím ..." Odpověděl Li s potutelným tónem v hlase, pomalu vysunul svou dlaň po jejím stehně a vyhrnul jí tak šaty až nad zadeček.
,,Možná proto, že jsi ve skutečnosti krotká jako beránek," odpověděl, když Mionn velmi rychle přehodil pod sebe a vzepřel se na jedné ruce vedle ní. Jeho ruka se však znovu proplížila pod její šaty, prsty objel po okraji krajkové látky kalhotek a se zatáhnutím mu zůstaly po krátké chvilce v ruce.
,,Hmm ... Pěkné," poznamenal Li, když si černý kousek prádélka prohlédl. Se zahozením vedle sebe se pak přetočil nad Mionn a natiskl se k ní celým svým tělem.
"Hh! Copak si myslíš, že si můžeš dělat s každým, co se ti zlíbí?!" Vstřelila Mionn Limu facku.
"Em," skousla si ihned spodní ret a snažila se nedat najevo, že to, jak se Li k ní tiskne, v ní vyvolává bouřlivé emoce, které otřásají celým jejím tělem.
,,A ty myslíš, že nemůžu, když mi v tom ti druzí neodporují?" Odpověděl jí Li otázkou a rukou jí pohladil p ostehně až k nahému zadečku.
"Ale," namítla Mionn a zadívala se na Liho.
Co mu vlastně chtěla říci? Čím chtěla oponovat? Li se jí velmi líbil a možná, že k němu i něco silného cítila, i když si to nechtěla připustit.
,,No?" Pobídnul jí Li k výmluvě, ačkoliv tušil, že už nemá co více dodat. S úsměvem se proto sklonil k jejímu krku, na kterém jí horce počal líbat a vášnivě kousat. Jeho ruka přitom postupně po jejím zadečku sklouzla zpět ke stehnu a z něho až do jejího nahého klína. Bělovláska jen rozechvěle vzdychla. Dotyky Liho jí rozpalovaly, snažila se však ony tlumené vzdychy mírnit.
Li přitom pokračoval v na něho docela pomalém, ale vášnivém mazlení s Mionn. V okamžiku, kdy ale vycítil správnou situaci, které nebránil už žádný odpor z její strany, vysvlékl sebe i Mionn ze šatů a se zkousnutím jejího spodního rtu do ní ladným pohybem těla vnikl. Okamžitě tak jeho tělo nabralo rytmický pohyb přírazů, při kterých se celým tělem otíral o její. Netrvalo dlouho a Mionn už nedokázala v sobě udusit tlumené vzdychání. Ložnicí se tedy rozneslo několik hlasitějších vzdychů. Bělovláska však neodolala a rukou přejela Limu po zádech a spokojeně se k němu ještě blíže přitiskla. Liho spokojený, téměř až vítězný úsměv se ztratil v polibcích, kterými sjížděl po Mionnině těle. Společně s jejími vzdechy přitom přidával na intenzitě i rychlosti, než i jeho dech se výrazně zrychlil a tělo se naplo v krátké, ale slastné křeči značící vyvrcholení.
Ony silné emoce vyvolané počínám Liho se vyhrotily do expoleze, která proletěla i Mionniným tělem a bělovláska silně vzdychla. Raději tedy čapla polštář, kterým si zakryla narůžovělý obličej.
Její tělo se slastně napnulo, po okamžiku však Mionn cítila příjemný pocit, který pulzoval jejím celým tělem. I přesto jí nedal Li chvíli klid.
Stále po jejím těle přejížděl dlaněmi, líbal jí a otíral se o ní v nepřestávajícím vášnivém rozbouření.

Netrvalo však nijak dlouho a její štěstí se velmi rychle rozplynulo.

Cinkot skleniček, veselý smích, radost z úspěchu. Mionn si však nepřipadala šťastná, spíše naopak. Připadala si jen jako stín za Shio, která se stala hvězdou večera a Mionn oproti ní vypadala jen jako obyčejná nicka. Bělovláska tiše stála v koutu sálu, ve kterém se bujně oslavovalo a tančilo. Ona jen mlčela a zírala na prázdnou skleničku.
Její temně modré oči se zahleděly do davu, hledala Liho. Potřebovala ho právě nyní u sebe, aby jí pomohl a podpořil, ale byl s nějakým kamarádíčkem u baru. Nebo Mionn si myslela, že právě tam je.
Těžce si oddechla a prošla davem lidí, chtěla se na chvilku stáhnout někam do ústraní. Zamířila tedy chodbou domu, když najednou zaslechla podivné zvuky.
Mionn lehce pohodila hlavou do strany, ale nedalo jí nejít dál. Zajímalo jí, co je to za podivné zvuky.
Konečně našla místnost, ze které vzdychání vycházelo. Bělovláska lehce dloubla do dveří než je pootevřela a zadívala se na pár, který si užíval na kulečníkovém stole. Nechtěla být nějak vlezlá a ani nechtěla šmírovat, ale přeci jen byla trochu přiopilá. Černovlasý, vysoký mladík, který stál ke dveřím zády, byl právě skloněný ke své partnerce na kulečníkovém stole. Bílou košili měl rozeplou, visela mu tak volně na ramenech a černé kalhoty byly o něco povolené, takže mu sklouzávaly po rozkročených nohách o něco níže.
V okamžik, kdy se dveře více pootevřely, si vytáhl svou partnerku do sedu, obtočil kolem jejího pasu jednu ruku a zakousl se jí do krku. Z úst černovlásky unikl tlumený vzdech, její hnědé oči se o trochu zvedly a zadívaly se ke dveřím, kde se objevila Mionn. V obličeji se jí objevil sobecký, vítězný úsměv.
,,Ale ... Zdá se, že máme návštěvu, Li ..." Poznamenala Shi ke svému partnerovi, který se částečně narovnal a natočil hlavu směrem ke dveřím.
,,Mionn?" Povytáhl mírně obočí, zůstával však ve stále stejné pozici. V jeho obličej ise nejevil ani výraz překvapení, tvářil se nadmíru spokojeně.
,,Chceš se přidat?" Trhl hlavou směrme ke Shi. Ta si opřela jednu ruku o Liho rameno a s jízlivým úsměvem zabodla do Mionn oči.
"Li?" Spíše jen tiše šeptla Mionn a nevěřícně zírala na svého přítele s tou mrchou Shio. Nevěděla, co říci či udělat, stála jak kámen na místě a zírala na ty dva.
Po obličeji Shio přeběhl nepěkný úšklebek.
,,Je nějaká vyděšená. To je taková i v posteli, Li?" Sjela očima k mladíkovi stojícímu u ní a prsty mu prohrábla vlasy. Li si jejího popichovaní ale nevšímal.
,,Copak, princezno? Potřebovala jsi něco?" Odtáhl se částečně od Shio a natočil se více k Mionn.
"Li?" Sjela slza Mionn po tváři. Nechtěla však brečet, ani Liho bít. Vlastně nevěděla, co by měla dělat. Byla jako omámená. Černovlasý letmo povytáhl pravé obočí, nakonec si narovnal a zapl kalhoty a udělal několik kroků k ní.
,,Co, princezno? Říkal jsem ti, že nejsem zrovna věrný," zajel rucemi do kapes a zadíval se s neurčitým, až odtažitým výrazem ve tváři na Mionn.
"Proč?" Zajela Mionn pohledem k Shio.
,,A proč ne?" Odpověděl Li otázkou s lehkým úsměvem.
,,Vyzkoušet se má všechno," natáhl ruku k Mionniným vlasům, trochu se sehl a lehce přivoněl k pramenu, který protáhl mezi prsty.
,,Tak co říkáš ... Nechceš se k nám přidat?" Natočil s vábným úsměvem obličej k Mionn, špičkou nosu se přitom téměř dotýkal její tváře.
Bělovláska nechápal, jak to Li mohl vůbec navrhnout. Jak, jak to mohl vůbec udělat.
"Nikdy." Šeptla tiše Mionn, i když to spíše vypadalo jako pohyb rtů bez zvuku.
Jak vůbec mohl se Shio?!
Mionn zúžila temně modré oči, ruce sevřela v pěst.
"NIKDY!" Vrazila Limu pěstí.
"Tak si jdi s ní š*kat ubožáku! Už tě nikdy nechci vidět!" Vycouvala Mionn ze dveří, jen letmo se však podívala po těch dvou. Li si s pohledem ke dveřím přejel prsty po místě, kam dopadla rána Mionn. Vteřinu na to se mu s pošklebkem pověsila kolem krku polonahá Shi, která mu po místě začala rejdit špičkou jazyka jako hyena, která si přebrala svou kořist.

"Jsou to jen vzpomínky," špitla Mionn a sklopila oči k zemi. Navrátila se raději nazpět do své měkké postele a uložila se v ní.
"Už nikdy si nepustím žádného muže k tělu. Už nikdy." Hlesla bělovláska a na chvilku zavřela oči. I když jí Li podvedl s jinou, tak ona na něj nedokázala jen tak zapomenout. Třeba ho nenáviděla, ale jistá část jejího srdce ho neustále milovala...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama