Toshihiro Nomura

10. září 2010 v 17:33 | Embra a Michiyo

Toshihiro Nomura

Věk: 28
Místo narození: Paříž
Sen: Když byl Toshi ještě malý kluk tak, měl několik snů, které postupem času vymizely, a nyní asi žádné sny nemá. Jeden z jeho snů se mu však vyplnil, Toshi se totiž chtěl stát lékařem i když původně chtěl být chirurg jako jeho otec.
Vzhled: Toshi je vzhledově po otci, takže vůbec nevypadá jako japonec. Je dosti vysoký a většinou přečnívá z davu. Je mohutnější, svalnaté postavy, takže není žádná vyzáblá tyčka.
Většinou nosí kalhoty či džíny s košilemi nebo trikem. Toshi se však snaží vypadat dobře i když to nikdy nijak moc nepřehání.
Váha:
83 kg
Výška:
191 cm
Vzhled vlasů:
Dlouhé až nad zadek, tmavě fialové většinou stáhnuté do culíku. Toshi má delší ofinu, která mu spadá až k očím a je porozcuchaná. Toshi se nikterak nestará o svoje vlasy, ale i přesto jsou lesklé a pevné.
Vzhled očí:
Mají hnědou barvu kakaa, jsou úzkého tvaru. Toshihiro občas nosí brýle, ale jen na čtení.
Charakter: Je tichý, uzavřený a nespolečenský. Většinou tváří vražedně a drží si odstup od lidí, nerad mluví o sobě a o osobních věcích. Je však velmi chytrý. Nesnáší plané sliby, nemá rád takové ty silácké řeči. Podle něho je lepší raději nic neslibovat než, aby člověk nevyplnil to, co slíbil. On sám se snaží vždycky na 100 % vyplnit své sliby a to za jakoukoli cenu. Nesnáší též popichování slabších. Dokáže však také být majetnický, i když to nebude zase tolik dávat najevo. Pokud se mu však něco nezdá tak je mrzutý.
Nemá rád sladké, rychlou jízdu autem, žlutou barvu, těžké vůně a romantické filmy. Zato má rád pálivé jídlo, čaj a bojové filmy. V barvách má rád černou, fialovou, hnědou, modrou a zelenou. Nejraději má pistáciově zelenou.
Koníčky:
Rád hraje šachy i když většinou nemá s kým. Hrával je s otcem, ale od jeho smrti už jen občas se mu naskytnula příležitost ke hře. Velmi rád chodí do přírody, kde jen sedí a sleduje dění kolem. Miluje totiž ten klid a ticho, které příroda nabízí.
Práce: Toshihiro pracuje jako gynekolog v příjemné ordinaci v Tokiu. Ještě však vlastní noční bar v, kterém trávit velmi mnoho času.
Vztah:
Rodina - Toshihiruv otec pochází z Evropy a to z Francie, kde pracoval jako jeden z nejlepších chirurgů. Jeho matka byla slavná návrhářka oblečení a velmi často cestovala a právě v Paříži se Toshihirovi rodiče seznámili. Dva roky na to se rodina Nomura přestěhovala do Ósaky. A po roce se maličkému Toshihirovi narodila sestra Miwako. Pro Toshihira byla jeho maličká sestřička vždycky velmi důležitá a on jí ochraňoval nadevše.
Přátelé - Toshihiro nikdy neměl moc přátel, má opravdu mnoho známých, kteří si třeba myslí, že jsou jeho přátelé, ale on jako přátele bere jen velmi málo lidí. On sám si však velmi zamiloval Miyu a stala se pro něj dobrou kamarádkou.
Vztahy - Nikdy neměl mnoho vztahů, Toshihiro nesnáší úlety a proto by nikdy nešel do postele s někým jen na jednu noc. Za svůj život měl jen dva vážné vztahy a oba dva s muži, ženy totiž Toshi má jen jako kamarádky. Jeho prvním přítele byl Daisuke s, kterým byl necelé dva roky. Druhý vztah měl a stále má s Kayenem s, kterým oficiálně je už tři roky.
shinzui.blog.cz

Příběh / Životopis: Toshihiro se narodil ještě ve Francii a to v Paříži, kde jeho rodiče nějaký čas pobývali, než se přestěhovali do Japonska. Toshi byl ještě prcek a tak si nemohl pamatovat ten krátký čas ve Francii, ale celý život ho toto místo láká a rád do Evropy jezdí a to jak pracovně tak i za relaxací.
Na druhou stranu však miluje Japonsko a určitě by se nikdy nechtěl stěhovat jinam.
Jeho život byl za začátku velmi klidný a pokojný. Měl milující rodiče, rozkošnou mladší sestřičku o, kterou mohl pečovat a navíc i několik snů. Postupem času však sny vymizely stejně jako spokojenost. Jeho otec totiž zemřel na nevyléčitelnou nemoc a celá rodina na tom začala být velmi špatně. Toshihiro jako správný muž se musel postarat o zajištění rodiny. Toshihirova matka byla totiž natolik otřesena smrtí otce, že se nezmohla ani na nejjednodušší věci a tak bylo na Toshim, aby se ujal vedení rodiny. Vedle školy si našel ještě práci v nočním clubu, kde trávil skoro celé noci i přesto však zvládal školu i věci doma. Postupem času matka už přestala skoro úplně vnímat a stala se z ní chodící prázdná schránka. Toshihirova sestra byla z celé situace doma velmi rozrušená a psychicky na tom nebyla nejlépe, Toshihiro se však Miwako snažil co nejvíce věnovat. Velmi se jí snažil podpořit ve fotografování, které Miwako velmi bavilo a na okamžik zapomínala na těžkosti doma.
Aby toho nebylo málo tak zanedlouho zemřela Toshihirova matka, která prostě nedokázala přejít přes ztrátu tolik milovaného muže. Toshihiro tedy zůstal se sestrou sám. Začal zanedbávat školu, aby se mohl ještě více věnovat Miwako a po nocích trávil čas v baru. Právě v tomto období si Toshi zamiloval noční život a usmyslel si, že jednou bude taky vlastnit podobný bar.
Láska sourozenců pomohla obou dvou, aby překonali ono těžké období. Toshihiro dokončil jen tak, tak školu a rozhodl se s Miwako odstěhovat do Tokia, kde mu nabídnuli práci v místní ordinaci. Toshihiro se totiž stejně jako otec stal lékařem, on se však stal gynekologem.
O několik let později si vyplnil přání o svém vlastním nočním baru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama