Kayen Meoru

4. prosince 2010 v 20:36 | Embra a Michiyo

Kayen Meoru

Věk: 26
Místo narození: Ósaka
Sen: Mít spokojenou rodinu.
Vzhled: Kayen je poměrně vyšší postavy i když se pohybem a cvičením udržuje štíhlý. V obličeji má velmi jemné rysy spíše chlapce než muže. Má kulatější, ale úzký nos.
Často nosí kalhoty s tričkem a koženou bundu. V barvách dává přednost hnědé, olivově zelené, černé, oranžové, občas nosí i červenou. Miluje však fialovou! A Toshiho příjemnou vůni, voní jako ebenové dřevo.
Ještě pro zajímavost, Kayen má ne levé straně podbřišku nějaké tetování. Jen ti co ho však viděli nahého, vědí jaké tetování má.
Váha: 60 kg
Výška: 177 cm
Vzhled vlasů: Oříškově hnědé vlasy, sahající lehce přes ramena.
Vzhled očí: Kaštanově hnědé barvy, uzší.
Charakter: Je velmi upovídaný, občas mluví až z cesty. Někdy vtipkuje, dokáže však i lidem naslouchat. Kayen by se dal spíše zhodnotit jako dospělé dítě. Pokaždé když vidí Toshihira tak se k němu lísá jako, kdyby ho měsíce neviděl. Stejně přátelský je i ke svým kamarádům pro, které by udělal cokoli.
Kayen strašně miluje zvířátka a když nějaké vidí, tak se s ním hned musí muchlat.
Koníčky: Tanec, velmi rád vaří, nejraději však opečovávání a mazlí se s Toshihirem.
Práce: Kayen má několik prací. Pracuje jako kadeřník v jednom salónu, dalé pracuje jako vizážista a též jako tanečník a choreograf.
Vztah:
Rodina - Rodiče ho vždycky milovali a on je. Se svou mladší sestrou Sumiko se však Kayen velmi často hádal a popichoval, ale i tak jí má velmi rád.
Přátelé - Kayen už od školy se přátelil s Arenem a Miwako, později i s Keanou i když jeho zájem o ní byl jen z přátelství k Arenovi.
Později Kayen našel kamarádku v Miye, kterou si velmi zamiloval a snažil se jí co nejvíce pomoci.
Vztahy - Kayen měl za celý svůj život mnoho vztahů, většina z nich však byla krátkodobých. Jeho první delší vztah byl s Embrou, Arenovou sestrou.
Embra byla ještě poměrně mladá, když s ní Kayen začal chodit. Jejich vztah však už tehdy byl velmi impulzivní a dosti vášnivý. Po dvou letech se však rozešli. Druhý opravdu vážný vztah byl s Toshihirem, jeho nynějším přítelem. Mezitím si Kayen občas užíval se ženami, ale od té doby co poznal Toshihira se začal zajímat jen o něj. Nyní pro Kayena neexistuje nikdo jiný než jen Toshi! Toshi! Toshi! Kayen je do svého přítele natolik zblázněný, že se v jeho přítomnosti chová jako rozverné, zamilované dítko. Neustále se na něj sápá a mazlí se s ním, nedokáže nevyužít okamžiku k muchlání s ním.

shinzui.blog.cz
Příběh / Životopis:
Kayen se narodil do velmi klidné rodiny a i když nikdy nebyl tak šikovný a schopný jako jeho mladší sestra Sumiko, tak ho rodiče vždycky milovali a podporovali.
Kayenova matka pracovala v květinářství a otec v kacenláři jedné firmy, proto byli velmi nadšení, když jejich syn začal chodit do školy, kde začal studovat tanec. Všemi možnými způsoby ho podporovali a stále opakovali "Jdi za svým snem, za tím co chceš."
Po vystudování školy Kayen odešel do Tokia kde dále studoval a učil se novým věcem. Později si zde našel i práci a za pomoci Miwako se seznámil se svým nynějším přítelem Toshihirem.
Dalo by se tedy říci, že jeho život byl skvělý, jediným zlem byla jeho sestra Sumiko.
Sumiko nikdy nechápala Kayena a jeho zženštilé chování, Sumiko totiž byla vždy Kayenuv pravý opak a spíše se zajímala o klučičí věci a tak se velmi často hádali. Proto se Kayen po odchodu do Tokia moc často se Sumiko nevídal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama