Kayri Oruko

18. prosince 2010 v 23:48 | Embra a Michiyo

Kayri Oruko

Věk: 28
Místo narození: Tokio
Sen: Kayri měl za svůj život mnoho bláznivých snů, nejvíce si však přál poznat svého otce, což se mu nikdy nepoštěstilo.
Vzhled: Je vyšší, svalnatější postavy se širšími rameny. Přesto se však obléká velmi elegantně a zároveň i sexy, nijak to však nepřehání. Dalo by se říci, že nemá vyhrazenou žádnou oblíbenou barvu či materiál. Nikdy by si však na sebe nevzal růžovou, žlutou a nic lesklého.
Váha:
74 kg
Výška:
178 cm
Vzhled vlasů:
Má kratší vlasy, lehce přes ramena. Karmínově rudé barvy.
Vzhled očí:
Jsou protáhlejšího, užšího tvaru. A mají světle hnědou, oříškovou barvu.
Charakter: Kayri je typ člověka, který se velmi rychle aklimatizuje v prostředí a dokáže navázat kontakt s ostatními, není však nijak vtíravý ani upovídaný, působí spíše sympaticky.
Je to velký diplomat a nevyhledává tedy spory a hádky, většinou se snaží takovým to věcem vyhýbat. Je to milý a pohodářský člověk s občas mírně bláznivými nápady.
Koníčky:
Strašně moc miluje vaření a říká, že je to jeho odpočinek. Dále má rád tanec a zábavu. Dokáže však i ocenit kouzlo přírody.
Vztah:
Rodina - Kayri svého otce nikdy nepoznal, zato měl velmi silný a pevný vztah k matce s, kterou trávil velmi mnoho času.
Přátelé - Protože je dosti nekonfliktní, ale společenský dokázal si za celý svůj život najít mnoho přátel. Též si dobře rozumí s Toshihirem.
Vztahy - Nikdy neholdoval vztahům a i když je módní návrhář, tak se nezapletl ani do vztahu s nějakou z modelek. Měl tři přítelkyně, přesto však jen s Miwako je nyní opravdu šťastný.
shinzui.blog.cz

Příběh / Životopis:
Ač žil jen s matkou, tak jeho život byl šťastný a spokojený. Sice ze začátku se několikrát vyptával matky na svého otce, ale ona mu nikdy nic o otci nechtěla říci a tak nakonec vzdal svoje snažení a prostě se smířil s tím, že se nikdy nic více o svém otci nedozví.
Nýbrž však vyrůstal s matkou a trávil s ní skoro všechen čas, našel si zálibu v oblečení a to nejen v oblékání, ale i v šití a navrhování. Měl tedy v období puberty problém s některými chlapci, kteří se mu posmívali a označovali ho za gaye, kvůli jeho šatníku. Kayri se však nenechal nijak jejich posměšky zlomit a nastoupil na školu v, které by se mohl zaměřit na svůj tehdy milovaný koníček a to navrhování oblečení.
Už na škole byl považován za jakého si génia a tak ihned po ukončení školy měl několik nabídek na spolupráci s věhlasnými oděvními firmami, Kayri však šel dál za svým a po čase založil vlastní značku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 emo-princeznicka-povidky emo-princeznicka-povidky | Web | 18. prosince 2010 v 23:59 | Reagovat

pěkný =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama