Miwako Nomura

18. prosince 2010 v 22:41 | Embra a Michiyo

Miwako Nomura

Věk: 25
Místo narození: Ósaka
Sen: Miwako celý svůj život toužila po tom stát se fotografkou.
Vzhled: Její vzhled je stejný jako měla jejich matka. Miwako má světle perleťovou pleť, temně černé dlouhé vlasy, které jsou jemňounké jako samet, ona je však obvykle nosí stočené v drdolu. Velmi výrazné a dominantní jsou však její větší oči, skoro stejně barevné jako má Toshihiro. Jsou kakaově hnědé, i když je to velmi tmavé kakao. Miwako však má i výrazný, špičatý nosík.
Má velmi vyváženou postavu, není to žádná vychrtlina, ale má i přirozené a velmi pěkné ženské tvary. Ráda se obléká, ale nikdy to moc nepřehání. Pocit u ní stojí nad estetikou. Obvykle na sobě má oblečení vínové, fialové, hnědé nebo zelené barvy.
Váha:
59 kg
Výška:
161 cm
Vzhled vlasů:
Temně černé, dlouhé a velmi lesklé, pevné a hlavně sametově jemné.
Vzhled očí:
Větší, dominující obličeji, s hustými řasy, barvy tmavě hnědého kakaa.
Charakter: Miwako je úplně jiná než Toshihiro, je velmi milá, vstřícná, dokáže být i společenská. Stejně jako bratr je však velmi inteligentní a nenechá se jen tak někým oklamat.
Nesnáší úlety na jednu noc, nedokázala by nikdy odpustit nevěru a ona samotná by toho nebyla schopná. Má problém seznámit se s muži a i ve vztahu si neví rady, je totiž velmi stydlivá a občas se chová až moc dětinsky. Pokud už má s nějakým mužem vztah, tak se snaží jít krok po kroku, velmi pomalu a opatrně. Ona sama by nikdy nebyla schopná se pustit do nějakých fyzických intimností, nechává tedy první krok na muži.
Miluje zvířata, orchideje, a pestré pastelové barvy. Nemusí sladké, ale má ráda ryby a sushi. Nepije saké, ani žádný alkohol, většinou pije zelený nebo bylinkový čaj. Velmi však miluje mátu a to její vůni i chuť. Společně s Toshi ráda sleduje bojové filmy, ale nepohrdne ani romantickými komediemi.
Koníčky:
Velmi ráda čte, chodí a pozoruje přírodu. Pečuje o květiny a zajímá se o ikebanu. Jejím největším koníčkem je však fotografování.
Práce: Miwako pracuje jako profesionální fotografka.
Vztah:
Rodina - Její otec pochází z Evropy a to z Francie, kde pracoval jako jeden z nejlepších chirurgů. A matka byla slavná návrhářka oblečení a velmi často cestovala a právě v Paříži se rodiče seznámili. Dva roky na to se rodina Nomura přestěhovala do Ósaky. Její bratr Toshihiro se ještě narodil v Paříži, ale ona se narodila již v Japonsku. Vztah Toshihira a Miwako byl vždycky velmi silný a ani po několika těžkém období se jejích pouto nezměnilo.
Miwako jako jedna z mála lidí oslovuje svého bratra celým jménem "Toshihiro".
Přátelé - Miwako má mnoho dobrých přátel. Velmi dobře se též zná s Kayenem a i bývalým Toshihirovým přítelem Daisukem, kterého měla ráda.
Vztahy - Oba dva, jak Toshihiro, tak i Miwako neměla nikdy moc vztahů. Měla vlastně jen jeden velký vztah, který zasáhnul její srdce. Tento vztah má s módním návrhářem Kayrim Oruko s kterým je už 2 roky. Před ním však byla ještě s mladičkým Arenem, když byli na škole. Vztah Miwako a Aren byl přátelský, ale byla v něm i prvotní láska a zamilovanost. Nikdy se však nedostali k něčemu víc a tak jsou, alespoň dobrými přáteli.


shinzui.blog.cz

Příběh / Životopis:
Miwako se narodila již v Japonsku a to přesněji v Ósace, kam se její rodiče přestěhovali. Žila v milující rodině a spokojeném prostředí a se svým bratrem si velmi rozuměla. Vše bylo úžasné, do té doby než jejich otec onemocněl a po čase i zemřel.
Vše se velmi rychle změnilo. I když rodina Nomura měla dost peněz, tak se Toshihiro rozhodnul najít si nějaké zaměstnání v případě, že se stane to nejhorší. Jejich matka byla natolik otřesená ztrátou svého milovaného manžela, že tímto šokem jako kdyby i ona zemřela a zůstala jen prázdná schránka. Jejich matka jen posedávala u okna a sama trpěla, než i zemřela. Toto všechno Miwako nesla velmi špatně a tak se jí snažil Toshihiro co nejvíce pomoci, tu pravou pomoc od bolestni ze ztráty však nalezla ve fotografování a poté v Arenovi s kterým se seznámila ve škole. Velmi rychle se do něj zamilovala, ale příčinou několika nepravostí a jistých intrik od Keany, která chtěla Arena pro sebe, se s ním Miwako jako s přítelem rozešla a stali se jen přáteli.
Miwako v té době na tom byla velmi špatně psychicky, ale s velkou pomocí bratra se společně dostali z toho špatného období a odstěhovali se. Toshihiro si našel práci v Tokiu a přihlásil tam Miwako na univerzitu. Nebýt tehdy Toshihira, nejspíše by se Miwako nikdy nestala profesionální fotografkou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama